Stavební firma TCHAS ŽD s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008 a je zaměřena především na provádění staveb, projektovou činnost ve výstavbě a provozování drážní dopravy. Společnost nabízí realizaci stavebních záměrů v oblasti železniční dopravy, ve všech realizačních etapách, včetně možnosti konzultace se školenými odborníky, kteří mají s dlouholeté zkušenosti v oboru pozemního a železničního stavitelství a jsou držiteli certifikátů o absolvování potřebných drážních zkoušek a školení.

TCHAS ŽD s.r.o. v minulosti spolupracovala při realizaci významných železničních staveb pro společnosti se státní účastí, jakými jsou např. České dráhy a.s. nebo Správa železniční dopravní cesty, s.o. a své bohaté zkušenosti z těchto akcí nadále využívá v realizaci aktuálních projektů.

V současné době je firma TCHAS ŽD začleněna do skupiny společností KLEMENT a díky vzájemné spolupráci a využití zkušeností a odborníků, napříč všemi firmami holdingu, rozšiřuje nabídku svých služeb a činností.S důvěrou se obraťte na naše odborníky, kteří Vám kvalifikovaně poradí a pomohou.


Rejstřík DOS ke stažení zde.